• تاریخ: ۱۳۹۶-۰۳-۱۸
  • شناسه مطلب: 2187

اطلاعیه: اصلاح کرایه های سال ۱۳۹۶ تاکسیهای شهر میانه

بدینوسیله به اطلاع عموم شهروندان گرامی می رساند در راستای درخواست نمایندگان تاکسیها و همشهریان محترم مبنی بر نبود سکه ۵۰۰ ریالی و مشکلات حاصله و نارضایتی های ایجاد شده، موضوع در جلسه ای با نمایندگان تاکسیها بررسی و پس از ...

بدینوسیله به اطلاع عموم شهروندان گرامی می رساند در راستای درخواست نمایندگان تاکسیها و همشهریان محترم مبنی بر نبود سکه ۵۰۰ ریالی و مشکلات حاصله و نارضایتی های ایجاد شده، موضوع در جلسه ای با نمایندگان تاکسیها بررسی و پس از طرح در شورای محترم اسلامی شهر و فرمانداری محترم شهرستان مقرر شد جهت حل موضوع و رُند شدن کرایه های مشکل ساز، در شش ماهه اول سال ۵۰۰ ریال از کرایه کسر و در شش ماهه دوم سال مبلغ مذکور به کرایه (طبق جدول ذیل) اضافه گردد.

ضمناً موضوع طبق مصوبه شماره ۱۰۴ ـ ۹۶/۳/۱۶ به تصویب شورای محترم اسلامی شهر میانه رسیده است.

لذا نرخ کرایه تاکسی های درونشهری میانه شامل انواع تاکسی گردشی و خطی به شرح ذیل اعلام می گردد.

توضیح اینکه نرخ کرایه سال ۱۳۹۶ مینی بوسهای خط شهری ، وسائط نقلیه شرکتهای حمل و نقل عمومی درون شهری مسافری و باری (اعم از آژانسهای تاکسی تلفنی ، وانت بار تلفنی ، مینی بوس دربستی ، حمل نخاله و مصالح ساختمانی و امداد خودرو) بدون هیچ گونه تغییری به قوت خود باقی است.

از عموم شهروندان فهیم و ارجمند تقاضا دارد درصورت مشاهده هر گونه تخلف از اعضای ناوگان حمل و نقل عمومی درون شهری ، مراتب را به سازمان اتوبوسرانی شهر میانه و حومه با شماره تلفن ۵ـ۵۲۲۵۶۱۲۴  یا از طریق وب سایت سازمان به آدرس www.miyanehtaxi.org اطلاع دهند.

روابط عمومی سازمان اتوبوسرانی شهر میانه و حومه

کرایه های مصوب سال ۱۳۹۶ تاکسیها (فایل PDF)

کرایه های مصوب سال ۱۳۹۶ مینی بوسها و آژانسها (فایل PDF)

خلاصه کرایه مسیرهای اصلی تاکسی (فایل PDF)

3  6-727x1024

خلاصه کرایه مسیرهای اصلی تاکسی

4