• تاریخ: ۱۳۹۶-۰۶-۱۳
  • شناسه مطلب: 2240

عملیات خط کشی عابر پیاده در طرح استقبال از مهر در سطح شهر میانه

سازمان مدیریت حمل و نقل شهرداری میانه جهت ایمنی عبور و مرور دانش آموزان،خط کشی عابر پیاده در جلو مدارس سطح شهر را آغاز نمود.   به گزارش روابط عمومی سازمان: عملیات اجرایی خط کشی معابر و خیابان هایی که مدارس و در آنجا مستق ...

سازمان مدیریت حمل و نقل شهرداری میانه جهت ایمنی عبور و مرور دانش آموزان،خط کشی عابر پیاده در جلو مدارس سطح شهر را آغاز نمود.

 

به گزارش روابط عمومی سازمان: عملیات اجرایی خط کشی معابر و خیابان هایی که مدارس و در آنجا مستقر هستند با هدف خدمت رسانی بیشتر و بهبود در عبور و مرور شهروندان بویژه دانش آموزان در حال اجرا  می باشد. وجود خط modir amelکشی بصورت عمودی و افقی در خیابان ها ضروری می باشد و تاثیر خوبی در کاهش تصادفات و روان سازی ترافیک دارد.

بهزاد واحدی رئیس سازمان مدیریت حمل و نقل شهرداری میانه نیز در این خصوص گفت: ما به مناسبت بازگشایی مدارس کار خط کشی عابرپیاده را با هدف افزایش ضریب ایمنی دانش آموزان، تسریع و تسهیل در تردد خودروها و برقراری نظم و تأمین امنیت شهروندان در جلو مدارس عملیات خط کشی بصورت شبانه توسط نیروهای سازمان با استفاده از رنگ سرد دو جزئی ترافیکی و با کیفیت بالا در حال اجرا می باشد.

رئیس سازمان در پایان گفت : افزایش ضریب ایمنی، تسریع و تسهیل در تردد خودروها، خط کشی معابر و گذرگاه ها و خیابان ها به ویژه خیابان های اصلی در برقراری نظم و تامین امنیت شهروندان را خصوصاً در آستانه بازگشایی مدارس را از مزایای اجرای عملیات خط کشی عنوان کرد.