• تاریخ: ۱۳۹۶-۰۷-۰۳
  • شناسه مطلب: 2255

اهم اقدامات صورت گرفته سازمان مدیریت حمل و نقل شهرداری میانه جهت ساماندهی سرویس های مدارس

  رئیس سازمان مدیریت حمل و نقل شهرداری میانه اقدامات سازمان جهت ساماندهی سرویس های مدارس را تشریح کرد. مهندس واحدی ضمن تبریک بازگشایی مدارس و شروع سال تحصلی ۹۷ ـ ۹۶ و تسلیت ایام شهادت سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبد ...

 

رئیس سازمان مدیریت حمل و نقل شهرداری میانه اقدامات سازمان جهت ساماندهی سرویس های مدارس را تشریح کرد.

مهندس واحدی ضمن تبریک بازگشایی مدارس و شروع سال تحصلی ۹۷ ـ ۹۶ و تسلیت ایام شهادت سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله حسین (ع) و یاران با وفای آن حضرت و همچنین گرامیداشت هفته دفاع مقدس و یاد و خاطره شهدای گرانقدر انقلاب اسلامی و جنگ تحمیلی ، اهم اقدامات صورت گرفته جهت ساماندهی سرویس های مدارس را به شرح ذیل بیان نمود:

34-69x69

وی خط کشی معابر اصلی شهر و همچنین محل عبور دانش آموزان در جلو مدارس، نصب و تعویض تابلوهای سرویس مدارس ، صدور مجوز فعالیت رانندگان متقاضی فعالیت در زمینه سرویس مدارس و تشکیل جلسات مشترک با حضور ارگانهای ذیربط  (معاونت استانداری و فرمانداری ویژه شهرستان میانه ، معاونت اداره کل و مدیریت آموزش و پرورش منطقه میانه، راهنمایی و رانندگی و اماکن عمومی) را از اهم اقدامات سازمان قبل از شروع سال تحصیلی عنوان کرد و افزود طبق تصمیمات متخذه با رانندگانی که در زمینه ایاب و ذهاب دانش آموزان فعالیت داشته باشند ولی مجوز لازم را از این سازمان اخذ نکرده باشند برخورد  قانونی صورت خواهد گرفت.

ایشان به هماهنگی اداره راهنمایی و رانندگی با این سازمان جهت کنترل سرویس های مدارس اشاره کرد و گفت با هماهنگی صورت گرفته، از ابتدای سال تحصیلی کنترل بر روی سرویس ها افزایش یافته و اکیپ بازرسی مشترک با حضور نمایندگان ارگان های ذیربط (آموزش و پرورش ، راهنمایی و رانندگی و اماکن عمومی) در طول سال بمنظور کنترل سرویس ها تشکیل خواهد شد.

رئیس سازمان مدیریت حمل و نقل در ادامه افزود طبق اعلام ریاست محترم پلیس راهور، در صورت بروز هرگونه تخلف یا حادثه در زمینه سرویس مدارس درصورتی که راننده مربوطه فاقد مجوز فعالیت باشد مقصرین حادثه اعم از راننده ، مدیران آژانسها و همچنین مدیران مدارسی که با افراد غیر مجاز اقدام به عقد قرارداد نمایند به مراجع ذیربط معرفی و اعمال قانون خواهد شد.

مهندس واحدی از اولیای محترم دانش آموزان درخواست کرد جهت پیشگیری از هرگونه حادثه ناگوار از سرویس های مجاز که دارای برچسب ویژه می باشند و رانندگان دارای کارت ویژه سرویس مدارس استفاده کنند و هرگونه پیشنهاد ، انتقاد و  شکایات خود را با شماره تلفن ۵ ـ ۵۲۲۵۶۱۲۴ با بازرسین این سازمان در میان بگذارند.

وی در پایان نرخ کرایه مصوب سالتحصیلی ۹۷ ـ ۹۶ سریس های مدارس شهر میانه را بشرح ذیل اعلام کرد:

 

  • نرخ کرایه سرویس مینی بوس جهت حمل و نقل دانش آموزان به مدارس از نقاط مختلف شهر (۳۰۰،۰۰۰ ریال) اردوگاه شهید ناصری(۲۷۰،۰۰۰ ریال) ، میدان تیر (۳۰۰،۰۰۰ریال ) مزار شهداء گمنام ، سالن های ورزشی ، مزارشهداء و …. ( ۱۳۵،۰۰۰ ریال)
  • نرخ سرویس کلیه سواری ها اعم ازشخصی دارای مجوز و کارت سرویس ، تاکسی های شهر ، تاکسی تلفنی های داخل شهر(۴۰۰،۰۰۰ ریال) از شهر به شهرکها و بالعکس  (۴۵۰،۰۰۰)ریال ماهانه برای هر نفر
  • نرخ سرویس ون دارای مجوز و کارت سرویس (۳۵۶،۰۰۰ ریال) ماهانه برای هر نفر

IMG_7065

photo_2017-09-06_07-42-20

IMG_7063

IMG_7067