• تاریخ: ۱۳۹۸-۰۲-۰۸
  • شناسه مطلب: 2796

اطلاعیه: ساماندهی امورات حمل نخاله و مصالح ساختمانی و خاک برداری

از رانندگان محترم خودروهای باری (کامیون و کامیونت) و همشهریان گرامی تقاضا می شود به منظور ساماندهی امورات حمل نخاله و مصالح ساختمانی و خاک برداری، موارد ذیل را رعایت نمایند: ۱ـ کلیه خودروهای فعال در زمینه حمل نخاله و مصا ...

از رانندگان محترم خودروهای باری (کامیون و کامیونت) و همشهریان گرامی تقاضا می شود به منظور ساماندهی امورات حمل نخاله و مصالح ساختمانی و خاک برداری، موارد ذیل را رعایت نمایند:

۱ـ کلیه خودروهای فعال در زمینه حمل نخاله و مصالح ساختمانی و خاک برداری در یکی از شرکتهای دارای مجوز (آسان حمل/شادبارصبا/مرواریدبار) فعالیت نموده و مجوز لازم را از این سازمان اخذ نمایند.

۲ـ بمنظور جلوگیری از ریختن نخاله در معابر، کلیه خودروها موظف به نصب توری می باشند.

۳ـ ساعات مجاز جهت حمل و تخلیه آجر و سفال در سطح شهر و شهرک ها توسط کامیون بین ساعت ۲۱ شب الی ۶ صبح می باشند.

۴ـ محل تخلیه نخاله های ساختمانی، زباله خانه قدیم شهرداری واقع در جاده میانه ـ  هشترود می باشد.

۵ـ ورود هرگونه تراکتور جهت خاک برداری ، بارگیری و یا حمل نخاله و بار به داخل شهر و شهرک ها ممنوع می باشد.

۶ـ شهروندان جهت انجام هرگونه عملیات عمرانی و ساختمانی (خاک برداری ، حمل نخاله و مصالح ساختمانی توسط کامیون یا کامیونت) از یکی شرکتهای دارای مجوز (آسان حمل / شادبارصبا / مرواریدبار) استفاده نمایند. جهت صدور پروانه ساختمانی ارائه قرارداد از یکی از شرکت های مذکور الزامی می باشد. (نظارت لازم توسط پلیس راهور ، مأمورین شهرداری ، نظام مهندسی و سایر ارگانهای ذیربط صورت خواهد گرفت)

طبق تصمیمات متخذه در جلسه مورخ ۱/۲/۹۸ با متخلفین توسط مراجع ذیربط (نیروی انتظامی ، راهور ، شهرداری و …) شدیداً برخورد خواهد شد.

لذا از شهروندان محترم خواهشمند است در صورت مشاهده تخلف و همچنین تخلیه نخاله های ساختمانی به غیر از زباله خانه قدیم شهرداری واقع در جاده میانه ـ هشترود و بالاخص حریم رودخانه ها و جاده ها، موضوع را به مراجع ذیربط اطلاع دهند.

 روابط عمومی سازمان مدیریت و حمل و نقل شهرداری میانه

photo_2019-04-29_11-54-55

IMG_7235 IMG_7240 IMG_7260 IMG_7265