• تاریخ: ۱۳۹۸-۰۲-۰۹
  • شناسه مطلب: 2806

پیام تبریک رئیس سازمان مدیریت حمل و نقل شهرداری میانه بمناسبت سال روز تشکیل شوراها

«و امرهم شوری بينهم» مشورت يکی از ارکان مهم سلامت تصميم گيری هاست. بنا به فرمايش پيامبر اعظم(ص) «هيچ قومی مشورت نکردند جز آنکه به بهترين امور هدايت يافتند» نهم اردیبهشت ماه سالروز رویدادی بزرگ در نظام مقدس جمهوری اسلامی ...

«و امرهم شوری بينهم»

مشورت يکی از ارکان مهم سلامت تصميم گيری هاست. بنا به فرمايش پيامبر اعظم(ص) «هيچ قومی مشورت نکردند جز آنکه به بهترين امور هدايت يافتند»

نهم اردیبهشت ماه سالروز رویدادی بزرگ در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است كه بی تردید نشان از تعمیق مردم سالاری دینی در جامعه اسلامی ما دارد.photo_2018-10-10_10-10-05

نهاد شورا كه شالودة آن ریشه در قرآن و مبانی دین مبین اسلام دارد؛ به امر واگذاری امور به مردم عینیت بخشید و به بركت این اتفاق ، نقش آفرینی مردم در تعیین سرنوشت خود و جامعه ای كه در آن زندگی می كنند، دوچندان گردید.

ریاست محترم شورای اسلامی شهر میانه

 

سلام علیکم

احتراماً بدینوسیله سالروز تأسیس نهاد مقدس شورا را خدمت شما و اعضای محترم شورای اسلامی شهر میانه که با وظيفه شناسی ، توجه به اصل دانش محوری و خِرد جمعی در حل مشکلات شهر از هیچ تلاشی دریغ نمی نمایند تبریك عرض نموده و از ایزد منان آرزوی توفیق روز افزون و خدمت رسانی بیشتر همراه با سلامتی مسئلت می نمایم.

رئیس سازمان مدیریت حمل و نقل شهرداری میانه

واحدی