• تاریخ: ۱۴۰۰-۰۳-۱۳
  • شناسه مطلب: 3310

پیام تسلیت روابط عمومی سازمان مدیریت حمل و نقل شهرداری میانه به‌ مناسبت سالروز رحلت امام خمینی (ره) و قیام خونین ۱۵ خرداد

از غم دوست در این میکده فریاد کشم         دادرس  نیست که در هجر رخش داد کشم در آستانه سالروز رحلت رهبری فرزانه و مقتدایی، بار دیگر ایران اسلامی غرق در عزا و ماتم می‌شود. روح‌الله خمینی (ره) بزرگ‌مردی از تبار نور بود که ب ...

از غم دوست در این میکده فریاد کشم         دادرس  نیست که در هجر رخش داد کشم

در آستانه سالروز رحلت رهبری فرزانه و مقتدایی، بار دیگر ایران اسلامی غرق در عزا و ماتم می‌شود.

روح‌الله خمینی (ره) بزرگ‌مردی از تبار نور بود که به‌راستی روح خدا بود و انقلابی را رقم زد که همچون انفجار نور در برابر سایه ظلمت رژیم ستمشاهی، نور امید را در دل ستمدیدگان خسته از ظلم و استعمار روشن کرد و آزادی و آزادگی را معنایی تازه بخشید. امام خمینی (ره)، شخصیت همیشه ماندگاریست که نماد یک رهبر مردمی بود؛ از میان مردم برخاست، با مردم زیست و درنهایت یک نظام مردم سالار دینی را به imagesیادگار نهاد.

از دیگرسو نیز، فرارسیدن نیمه‌ی خردادماه، یادآور قیام یاران باوفای ایشان، ملت مؤمن و انقلابی است که در ١٥خرداد ١٣٤٢، به مرجع تقلید خود لبیک گفته و مبارزات خود را آغاز کردند و بدین‌ترتیب نقطه‌ی عطفی را در آغاز انقلاب اسلامی و خیزش اسلام‌خواهانه رقم زده و الگویی کامل از مبارزه به تمامی آزادی خواهان جهان ارائه کردند.

سال‌ها می‌گذرد، حادثه ها می‌آید         انتظار فرج از نیمه خرداد کشم

اینک پس از گذشت سال‌ها از رحلت جانسوز آن امام راحل عظیم‌الشان (ره)، با احساس تکلیفی خطیرتر از گذشته با آرمان‌های متعالی ایشان و شهدای عظیم الشان انقلاب اسلامی، تجدید پیمان کنیم.

روابط عمومی سازمان مدیریت حمل و نقل شهرداری میانه ، سالگرد بزرگداشت رحلت جانگداز حضرت امام خمینی (ره) بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران و شهادت یاران ایشان در فاجعه قیام خونین ۱۵ خرداد را به هموطنان عزیز، به‌ویژه فعالان در عرصه حمل و نقل ، تسلیت و تعزیت عرض کرده، اعتلای این نظام مقدس و سرافرازی و سربلندی روزافزون ایران عزیز اسلامی را از درگاه خداوند منان آرزو دارد.

روابط عمومی سازمان مدیریت حمل و نقل شهرداری میانه